"Mutaties, DNA & genetische experimenten - de indringende relatie van kunst met biowetenschap"

Op donderdag 30 juni 2016 organiseert Beelden in Leiden de Frans de Witlezing met aansluitend een debat over de relatie van kunst met wetenschap. De lezing wordt gegeven door prof. dr. Robert Zwijnenberg, hoogleraar Uitwisseling tussen Kunst en Wetenschap aan de Universiteit van Leiden.

De titel van de lezing is "Mutaties, DNA & genetische experimenten - de indringende relatie van kunst met biowetenschap".

De lezing vindt plaats bij het Centre for Human Drug Research, Zernikedreef 8 in Leiden. De lezing begint om 16.00 uur met inloop vanaf 15.30 uur. Aansluitend een debat en borrel. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Sophie de Geus, 06 - 24340342. De toegang is gratis, maar aanmelden is verplicht via jacowies@beeldeninleiden.nl.

Agenda

14 mei 2025

17 uur preview, uitsluitend voor bewoners van de Hooglandse Kerkgracht

15 mei 2025

16 uur opening Kennis van het Hart - Editie 2025 - Lutherse Kerk, Hooglandse Kerkgracht 26, Leiden

3 augustus 2025

finissage 2025

Altijd te bezoeken op Rhijnhof is werk van Lisa Šebestíková en Lungiswa Gqunta.

Kennis van het hart

Volg ons

en blijf op de hoogte