"Mutaties, DNA & genetische experimenten - de indringende relatie van kunst met biowetenschap"

Op donderdag 30 juni 2016 organiseert Beelden in Leiden de Frans de Witlezing met aansluitend een debat over de relatie van kunst met wetenschap. De lezing wordt gegeven door prof. dr. Robert Zwijnenberg, hoogleraar Uitwisseling tussen Kunst en Wetenschap aan de Universiteit van Leiden.

De titel van de lezing is "Mutaties, DNA & genetische experimenten - de indringende relatie van kunst met biowetenschap".

De lezing vindt plaats bij het Centre for Human Drug Research, Zernikedreef 8 in Leiden. De lezing begint om 16.00 uur met inloop vanaf 15.30 uur. Aansluitend een debat en borrel. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Sophie de Geus, 06 - 24340342. De toegang is gratis, maar aanmelden is verplicht via jacowies@beeldeninleiden.nl.

Agenda

25 mei 2023
opening Editie 2023

21 juni 2023
Midzomernacht op Rhijnhof met o.a. onthulling nieuw werk van Nynke Koster

6 augustus 2023
finissage BiL2023

 

Playground

Volg ons

en blijf op de hoogte